דף הבית >> מחלקות המשרד >> הוצאה לפועל

הוצאה לפועל

במחלקה זו נפתחים תיקי הוצל"פ לביצוע פסקי דין אשר התקבלו לגופו של עניין או בהעדר הגנה או ההתייצבות מטעם הנתבע/צד ג'. כמו כן מוגשים לביצוע המחאות, שטרי חוב. 

משרדנו משתף פעולה עם משרדי עו"ד אחרים לשם ביצוע הליכי ההוצאה לפועל עבור לקוחותיהם.
משרדים כגון : א.זלסקי, גולני -איזנברג, ש.אפלבוים, ח.באואר, אטיאס-נווה, א.שניר, מ.תגר, ויסל-מלמד
 
לאור כמות התביעות המוגשות על ידי משרדנו מידי שנה, נבחר משרדנו מבין מעט המשרדים, להגיש תביעות ממוכנות. תביעות אלה מוגשות במשרדנו לאחר שנתוני החובות והנתבעים מוקלדים לטופס נתונים. או אז משודר קובץ זה למחשב בתי המשפט. לאחר זמן קצר ובאותו יום נפתחות כל התביעות אשר נשלחות למסירה אישית.

במידה והנתבע לא מתגונן מוגשת בקשה לבית המשפט לשם מתן פס"ד בהעדר הגנה (ללא צורך בהכנה בקשה פורמלית). אם קבלת הבקשה נשלחים למשרדנו פסקי הדין לשם הגשתם לביצוע בלשכת ההוצאה לפועל. דרך זו מקצרת לאין שיעור את יכולת גביית החובות עבור לקוחותינו. יש לציין כי לעמוד במס' תנאים לשם הגשת התביעה הממוכנת.

מחלקה זו מצריכה ניהול שוטף של תיקי ההוצאה לפועל לשם ביצוע ההליכים המותרים על פי חוק הכוללים: עיקולי מדיה מגנטית במוסדות פיננסיים (בנקים, חברות כרטיסי אשראי וחברות ביטוח) עיקולי רכבים ומטלטלין לרבות מכירתם, עיכוב יציאה מהארץ, פקודת מאסר, מימושים, פינויים, כינוס נכסים וכיו"ב.

הניהול השוטף הנו ביצוע מעקב יומיומי דרך האינטרנט על אופן התקדמות התיקים בבתי המשפט מעקב יומיומי אחר החלטות המתקבלות מראש ההוצאה לפועל לרבות קבלת כספים במס"ב. 

אמצעי הגביה של משרדנו כוללים משלוח מכתבי התראה אליהם מצורף שובר בנק הדואר, סליקה באמצעות כרטיסי אשראי, הוראוות קבע, התראות ותזכורות על ידי שליחת SMS (מסרון) ומבצעי גבייה יזומים.

למחלקה זו קשורים צוות מקצועי ורחב של חוקרים, מוסרים, מאתרים, קבלני הוצאה לפועל המאושרים על ידי משרד המשפטים. 

כמו-כן מייצג משרדנו חייבים רבים המבקשים לפרוס את חובם בהתאם ליכולתם הכלכלית במסגרת הזכויות המוקנות להם על פי חוק (איחוד תיקים, חייב מוגבל באמצעים, הסדרי חוב, פשיטת רגל והפטר וכיו"ב).

לפניה למשרדנו - לחץ כאן

לאיתור פרטי חייב - לחץ כאן

 
 
כתובתנו: רחוב הירקון 29 (קומה 2), בני ברק  מיקוד: 5120417
טל: 03-5404507         
נייד: 0544-497575 
פקס: 03-5404741       
פקס לדוא"ל: 03-7601188
ווטסאפ משרדי: 054-9547272
דוא"ל: eran@alber-law.co.il
אתר זה הינו אינפורמטיבי בלבד ואינו מהווה תחליף ליעוץ משפטי אישי, הניתן על ידי עורכי דין מוסמכים.