דף הבית >> מחלקות המשרד >> שירותי עורך דין >> ניהול תביעות ביטוח

ניהול תביעות ביטוח

חברות הביטוח כיום יודעות טוב מאוד – רובנו לא מתמידים בניהול תביעות הביטוח שלנו,
לא משנה באילו תביעות ביטוח מדובר, באיזה סוג של תאונה, תגמול, או כל סוג של פיצוי, חברת הביטוח/השכרה/ליסינג בהכרח מכוונת תמיד למצב שבו היא משלמת הכי מעט אם בכלל על ידי ניצול פרצות הקיימות כמעט בכל מקרה שהוא.

אך, האם לאחר הגשת תביעות ביטוח התהליך מסתיים בקביעה הצודקת? ובכן, רובנו לא מקבלים בסופו של יום את כל המגיע לנו , חלקנו אולי לא יודע את זה, חלקנו פשוט מוותר ומקבל את זה אך בשורה התחתונה ניהול תביעות ביטוח לבד הוא דבר מייאש, תכונה שחברות הביטוח/השכרה/ליסינג מנצלות לטובתן.

חברות הביטוח משתמשות בדרכים רבות לשבש את ההליך והעלאת טענות שונות כגון טענת התיישנות או העברת אחריות לחברת ביטוח של צד אחר, ובשורה התחתונה המבוטח הוא הנפגע מדברים אלו.
חשוב לציין כי ישנם מקרים בהם תביעות ביטוח תוגשנה נגדך, יש להיות תמיד מוכן למצב שבו ינסו להפיל עליך או על ארגון או חברה אותם אתה מייצג או בהם עובד את מלוא האחריות שלא כצדק בפגיעה פיזית באדם אחר או ברכב אחר - חשוב להיות בקיא בהליכים שלא יקרה מצב שבו תשלמו פיצויים שאינכם אמורים לשלם .

תביעות ביטוח במשרד גייזלר אלבר ושות' עורכי דין ונוטריון

תביעות ביטוח הן לא דבר שחדש לאף במשרדנו, משרד עורכי הדין גייזלר אלבר ושות' עורכי דין ונוטריון הינו משרד דינמי המומחה בניהול תביעות ביטוח עם ניסיון של שנים בתחום – אנו מכירים את ההליכים שהצדדים נוקטים בהם על מנת לגרום לך לשלם מה שאינך אמור לשלם  או לא לשלם לך את מה שבאמת מגיע לך.

ראינו כבר הכול ושום ניסיון לחמוק לא נעלם מהעיניים שלנו, איתנו ניהול התביעה יעבור ללא פשרות עד שתקבלו את כל המגיע לכם.

קראו עוד על תביעות הביטוח במשרדנו או צרו קשר לייעוץ.

 
 
כתובתנו: רחוב הירקון 29 (קומה 2), בני ברק  מיקוד: 5120417
טל: 03-5404507         
נייד: 0544-497575 
פקס: 03-5404741       
פקס לדוא"ל: 03-7601188
ווטסאפ משרדי: 054-9547272
דוא"ל: eran@alber-law.co.il
אתר זה הינו אינפורמטיבי בלבד ואינו מהווה תחליף ליעוץ משפטי אישי, הניתן על ידי עורכי דין מוסמכים.