דף הבית >> מחלקות המשרד >> שירותי עורך דין >> עורך דין פירוק חברות

עו"ד פירוק חברות

פירוק חברות בע"מ הינו הליך מנהלי אשר דואג לבטל את קיומה של חברה או עסק בפנקס רשת החברות. הסיבות השונות עבור פירוק חברות הינם רבות ומגוונות כשהשתיים הנפוצות מכולם הן קשיים כלכליים מסיבות שונות או העדר פעילות רציפה אשר איננה מצדיקה המשך תשלומי אגרה שנתיים עבור רשם החברות. בכדי לגשת ולהתחיל בהליך פירוק חברות ישנה חשיבות מכרעת להשכרת שירותיו של עורך דין פירוק חברות מקצועי ומוסמך עבור התהליך.

משרד גייזלר אלבר ושות' עורכי דין ונוטריון הינם בעלי נסיון רב בשנים בנושאי פירוק חברות של מאות חברות ומציע לכם כעת שירותי פירוק חברות מרצון והפסקת חיובי אגרה או קנסות שלא לצורך, שירותים הכוללים ליווי צמוד של רואה חשבון.

שירותיו של עורך דין פירוק חברות מבית משרדינו עוקבים ביעילות ומיומנות רבה אחר כל שלבי התהליך.

בכדי להתחיל בהליך פירוק חברות נצטרך להגיש בקשה עבור פירוק חברות בבית המשפט המחוזי שבאזור תחום שיפוטו מצויה החברה. את הבקשה יכול להגיש על פי חוק בעלי החברה או שותפים בה, נושים או בעלי חוב החברה.

לאחר הגשת בקשה עבור פירוק חברות חלה חובה לפרסום דבר הגשת הבקשה לפירוק כ-14 יום לפני מועד הפירוק המיועד. המטרה העיקרית בפרסום דבר פירוק חברות היא האפשרות לכל הנוגעים בדבר להשתתף בדיון אודות פירוק החברה ולהביע דעות בעד או נגד המהלך. חשוב לציין כי לא כל עבודת עורך דין פירוק חברות זהה לאחרת, כל לקוח וכל חברה מהווים מקרה ייחודי המצריך טיפול מסור ורלוונטי עבורו. רבים טועים לחשוב כי עבור הליך פירוק חברות אין הכרח להיעזר בעורך דין. הליכים משפטיים מסוג אלה הינם מורכבים וטומנים בחובם מלכודות בירוקרטיות רבות על כן ישנה חשיבות רבה לשירותו של עורך דין פירוק חברות שיכול לחסוך לכם שעות וטרחה רבה.

רבים נוטים לבלבל בין המונח המשפטי פשיטת רגל למונח פירוק חברות, חשוב להדגיש כי פירוק חברות בניגוד לפשיטת רגל הינו מונח משפטי אשר מתייחס לחברות בע"מ בעוד שפשיטת רגל מתייחסת עבור בני אדם פרטיים ושותפויות.

זקוקים גם אתם לשירותי עורך דין פירוק חברות בע"מ? התקשרו עוד היום למשרדי משרד גייזלר אלבר ושות' עורכי דין ונוטריון ושריינו לעצמכם סיוע לתהליך המורכב.

 
 
כתובתנו: רחוב הירקון 29 (קומה 2), בני ברק  מיקוד: 5120417
טל: 03-5404507         
נייד: 0544-497575 
פקס: 03-5404741       
פקס לדוא"ל: 03-7601188
ווטסאפ משרדי: 054-9547272
דוא"ל: eran@alber-law.co.il
אתר זה הינו אינפורמטיבי בלבד ואינו מהווה תחליף ליעוץ משפטי אישי, הניתן על ידי עורכי דין מוסמכים.