דף הבית >> מחלקות המשרד >> שירותי עורך דין >> עו"ד תעבורה

עו"ד תעבורה

מדוע לא שמעתי על עו"ד תעבורה?

"עורכי דין תעבורה" אינו אלא מושג עממי לעורך דין המומחה בדיני התעבורה וצבר ניסיון בניהול תיקי מהירות, מצלמות ותיקים אשר נפתחו בעקבות מעורבות בתאונת דרכים.

ניתן לבקש שירותיו של עורך דין תעבורה בכל מקרה שבו נקבל דו"ח תעבורה מכל סוג, גם אם נחשב לכאורה לשולי ביותר.
ברוב המקרים המוכרים לנו מהיום-יום, אזרחים אינם פונים אל עורך דין תעבורה לניהול תיקים הנפתחים עקב דו"ח תנועה שנכתבו להם - אולם, לרוב הדבר נובע מחוסר מודעות בסיסי או משיקולים כלכליים, לרוב רובנו נסיים את הסוגיה בתשלום הדו"ח ומעבר הלאה.
בפועל, עורך-דין תעבורה יודע לזהות את המקרים הרבים בהם ישנם פגמים בהליכים הבסיסיים של הגשת הדו"ח ובהתנהלות שהובילה לעונש שלפעמים גבוה מהנדרש.


מתי אפנה לעו"ד תעבורה?

במידה ואתם מאמינים בלב שלם שנעשה לכם עוול –

עו"ד תעבורה יודע להסתכל על התמונה המלאה של התיק – כולל זיהוי הפגמים בראיות כנגד הנאשם והתחשבות והסתמכות במקרה הצורך גם בעברו של הנהג – במקרים רבים ישנם פריטים פגומים באלו, דבר שכמעט בלתי נראה לנאשם ותפקידו של עו"ד תעבורה להצביע על אלו היכולים לייצג את הנהג בצורה שבה יוכל להפחית מהעונש שנקבע ולעיתים אף להוציאו זכאי במשפט מכל אשמה בגין דו"ח התעבורה שנרשם לו.


עורך דין תעבורה גייזלר אלבר ושות'

חושבים שלא נעשה צדק במקרה שלכם? משרד עו"ד תעבורה עורכי דין גייזלר אלבר ושות' ערוכי דין ונוטריון הוא משרד בעל וותק רב בתחום בכלל ובתיקי תעבורה בפרט הפעיל משנת 1996 הכולל צוות מקצועי שבעה עורכי-דין דינמיים ומנוסים שהתמחו ולמדו במוסדות משפטיים מובילי בארץ ובעולם.
 
בנוסף תוכלו לעיין כאן בפסקי דין ופרסומים ומאמרים נוספים בנושא התעבורה.

 
 
כתובתנו: רחוב הירקון 29 (קומה 2), בני ברק  מיקוד: 5120417
טל: 03-5404507         
נייד: 0544-497575 
פקס: 03-5404741       
פקס לדוא"ל: 03-7601188
ווטסאפ משרדי: 054-9547272
דוא"ל: eran@alber-law.co.il
אתר זה הינו אינפורמטיבי בלבד ואינו מהווה תחליף ליעוץ משפטי אישי, הניתן על ידי עורכי דין מוסמכים.